Wiadomości

Zaskakująca lista życzeń Black Eyed Peas przed występem w Zakopanem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zespół Black Eyed Peas już od piątku przebywa w Polsce. Muzycy przygotowują się do występu na Sylwestrze Marzeń TVP; dziennik “Super Express” tymczasem zdradza, jaką listę życzeń do zrealizowania gwiazdorzy przekazali organizatorowi. Można się mocno zdziwić!

Jak co roku, 31 grudnia w Zakopanem TVP organizuje wielką, sylwestrową zabawę. Na scenie wystąpią światowe gwiazdy: zespół Black Eyed Peas, wschodząca gwiazda z Polski Sara James, a także gwiazdy znane z rodzimego rynku muzycznego: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, MaRina, Zenon Martyniuk z zespołem, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Kasia Moś, czy Grupa KOMBI Łosowski.

Słynny zespół, którego występ będzie niewątpliwie największą atrakcją tegorocznego Sylwestra przyleciał zza oceanu już w piątek. Media podają, że muzycy od razu udali się na spacer po Krupówkach i poinformowali, że chcą spróbować… golonki! “Lista życzeń Black Eyed Peas jest szokująca! Chcą między innymi golonkę!} – informuje “Super Express”.

“Są zachwyceni Polską, jednak mają długą listę życzeń, którą przekazali organizatorom koncertu. Członkowie Blac Eyed Peas poprosili, aby do ich dyspozycji w Zakopanem pozostawały biodegradowalne lub szklane naczynia, a także kosze z możliwością segregacji odpadów. Woda w plastikowych butelkach odpada” – czytamy w publikacji. Podano, że jeden z członków zespołu, Will.I.am, jest na wegańskiej diecie, więc kuchnia hotelowa musi przygotować dla niego specjalną listę potraw. 

“Amerykański szef kuchni, który na co dzień obsługuje zespół, przekazał organizatorowi 56-stronnicową książkę z przepisami na dania, które lubi Will.I.am i szczegółowymi wytycznymi, jak je prawidłowo przygotować” – informuje tabloid. Ponadto muzycy mieli poprosić organizatorów o zestawienie menu zakopiańskich restauracji serwujących wegańskie dania.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!