Wiadomości

Zabójstwo w centrum Warszawy. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowania dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie – podają służby.

Policja opublikowała w czwartek wieczorem zdjęcia z kamer, na których widać uczestnika zdarzenia z 8 maja br. Młody mężczyzna prawdopodobnie zamieszany jest w zabójstwo, do którego doszło na ul. Nowy Świat 28 w centrum stolicy. “Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Wilczej 21 – apeluje policja, publikując zdjęcia.

Do tragedii doszło w nocy z 7 na 8 maja br., w okolicy ulicy Nowy Świat, w centrum Warszawy. Doszło tam do sprzeczki pomiędzy 29-letnim Polakiem a grupą pijanych mężczyzn (prawdopodobnie obcokrajowców). Mężczyzna miał stanąć w obronie zaczepianych kobiet, chuligani zaciągnęli go do bramy. Tam go pobili, skopali i zadali mu ciosy nożem. Mężczyzna w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala, gdzie zmarł.

Jak ustalił “Super Express” warszawska prokuratura już wszczęła śledztwo w tej sprawie. – Trwają intensywne czynności dowodowe. Zabezpieczana jest dokumentacja oraz nagrania z monitoringu. Zostanie również zlecona sekcja zwłok pokrzywdzonego – przekazała w rozmowie z “Super Expressem” prokurator Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!