Wiadomości

Zabójstwo w Bytomiu. Policja zatrzymała podejrzeanego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci zatrzymali 47-latka podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Bytomia.

Sprawca zadał śmiertelny cios nożem podczas spotkania zakrapianego alkoholem. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. W nocy oficer dyżurny bytomskiej Policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce pilnie zostali skierowani policjanci. Po wejściu do środka mundurowi znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny. W mieszkaniu był także jego znajomy.

Jak wstępnie ustalili mundurowi przed ich przyjazdem trwała zakrapiana alkoholem impreza, podczas której pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. 47-latek zadał koledze cios nożem, który okazał się dla niego śmiertelny. Na miejsce zostali skierowani śledczy oraz technik. Policjanci zabezpieczyli ślady przestępstwa. Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/Policja Śląska/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!