Polska Wiadomości

Z gabinetu Grzegorza Schetyny zniknęła… lodówka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu tvp.info po odejściu ze stanowiska szefa Platformy Obywatelskiej z budynku biura krajowego partii – z pomieszczenia, które było jego gabinetem – zniknęła lodówka na wino. To jednak nie wszystko. „Zapodziała” się także papierośnica na cygara.

O sprawie tajemniczego zniknięcia lodówki i papierośnicy pisze „Super Express”. Gazeta cytuje „jednego z posłów PO”, który oznajmił, że „lodówka jest własnością klubu PO”.

– Nie wiemy gdzie jest, członkowie partii dostali ją wiele lat temu, jeszcze od Janusza Palikota – powiedział.

– Nie mam pojęcia jakie tam teraz zmiany zachodzą, jeśli chodzi o umeblowanie biura. Ja się tym już nie zajmuję. Jako sekretarz zajmowałem się szafami z dokumentami i tego typu umeblowaniem, a nie lodówką – powiedział z kolei poseł Robert Tyszkiewicz.

Inny rozmówca gazety z Platformy anonimowo oznajmił, że „nie jest tajemnicą, że Grzegorz ma słabość do czerwonego wina i do cygar, ale oczywiście nie będę niczego sugerować”.

Sam Schetyna nie chciał odpowiadać na pytania o lodówkę. Biuro prasowe PO poinformowało, że lodówka na wino i popielniczka na cygara „nie figurowały w oficjalnym wykazie składników majątkowych stałych klubu parlamentarnego PO”.

Czyżby partyjni koledzy skorzystali na zmianie władzy?

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!