Wiadomości

YouTube cenzuruje prawdę o niemieckich obozach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj wieczorem Stefan Tompson umieścił w serwisie YouTube nagrany przez siebie anglojęzyczny film, w którym w oparciu o fakty tłumaczył, na czym polega obecne napięcie między Polską a Izraelem. Mówił jaka jest historyczna prawda dotycząca obozów zagłady. Dziś film został przez YouTube zablokowany.

Stefan Tompson, urodzony w Wielkiej Brytanii Polak, zamieścił wczoraj wieczorem na YouTube kilkuminutowy film w języku angielskim, w którym tłumaczył, na czym polega obecne napięcie w relacjach na linii Polska-Izrael i jak naprawdę wyglądała historia II wojny światowej, w szczególności Holocaustu, niemieckich nazistowskich obozów zagłady oraz ratowania ludności żydowskiej przez Polaków. Tompson na końcu swojego filmu zaprosił Żydów do odwiedzenia Polski i porozmawiania o wspólnej historii.
Dziś film został przez serwis YouTube zablokowany m.in. dla znaczącej części Europy oraz dla Izraela. W pierwszym komunikacie ze strony serwisu wideo miało “zawierać treści mogący być nieodpowiednie lub obraźliwe dla niektórych widzów”.

/niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!