Wiadomości

“Gazeta Wyborcza” wściekła na “kampanię z płodami”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Od kilku miesięcy w polskich miastach można oglądać plakaty, na których widnieje obraz dziecka w sercu. Słynne plakaty reklamują hospicja perinatalne. Przy okazji wywołały one wściekłość wśród lewaków. Jak widać, nie udało im się całkowicie zabić w sobie sumień…

Dotyczy to także Gazety Wyborczej, która uznała za konieczne plunięcie jadem nienawiści, a przy tym popisała się typową dla tego środowiska hipokryzją.

– “Kampania z płodami, która zalała polskie miasta, kosztowała grube miliony. Można by za nie wyżywić tysiące głodnych dzieci – czytamy na internetowej stronie dziennika.

Autorka artykułu Karolina Kozakiewicz przekonuje, że za pieniądze wydane na słynne “billboardy z płodami” można równie dobrze było kupić “roczne dożywienie 4655 dzieci albo 1868 wózków dla chorych z mózgowym porażeniem dziecięcym”.

– A ileż głodnych dzieci można by wyżywić, gdyby tę całą szczujnię Michnika posłać w p***u, kina, bilbordy i nieruchmości sprzedać na licytacjji, kasę zamiast na pensje i zusy propagandystów przeznaczyć na zakup mleka w proszku… Całe słupskie i jeszcze pół Afryki by się najadło! – odpisał Rafał Ziemkiewicz.

Tekst wyborczej był chętnie komentowany na Twitterze:

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!