Wiadomości

Wulgarna aktywistka LGBT pluła jadem nienawiści, teraz czeka ją proces

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje Fundacja Życie i Rodzina, Monika Tichy (prezes szczecińskiego oddziału organizacji pro-LGBT Lambda) stanie przed sądem. Lewicowa działaczka oskarżona jest o podżeganie do nienawiści i ordynarny hejt wobec Kai Godek.

Liderka szczecińskiego Strajku Kobiet Monika „Pacyfka” Tichy w wulgarnych i nienawistnych słowach publicznie zaatakowała działaczkę pro-life Kaję Godek.

– To jest pani Godek… ty szmato jedna, co tak się pięknie fotografujesz ze swoim niepełnosprawnym synem, którego pewnie z mężowskiej pensji jesteś w stanie utrzymać. Powiedz, co zrobiłaś dla tysięcy niepełnosprawnych dzieci w Polsce? Nic nie zrobiłaś, więc wypier****j, kur*o! – darła się do mikrofonu liderka Strajku Kobiet ze Szczecina podczas demonstracji.

Należy mieć nadzieję, że odpowie ona za swe obleśne zachowanie. Fundacja Życie i Rodzina poinformowała, że Monika Tichy stanie przed sądem. Pierwsza rozprawa odbędzie się już 22 lutego 2022 roku przed Sądem Rejonowym w Szczecinie. W publikacji czytamy, że Kaja Godek wystosowała do pozwanej propozycję ugody; ta jednak w ogóle nie stawiła się w sądzie, a jej pełnomocnik z miejsca odrzucił pomysł jakiegokolwiek pojednania między stronami.

„Proces pokaże, czy w Polsce można bronić życia nienarodzonych dzieci i mieć te same prawa, co inni obywatele, czy też jest przyzwolenie na to, by obrońców życia traktować gorzej, hejtować, nawoływać do linczu na nich, podburzać tłum” – skomentowała Kaja Godek.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!