Wiadomości

Wstrząsająca zbrodnia: Zamordowali i poćwiartowali własnego syna

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

47-letni Babak Khorramdin zginął z rąk własnych rodziców. Po zdobyciu filmowego wykształcenia w Londynie postanowił wrócić do kraju, by żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Niestety, jego zachowanie było według nich haniebne.

Babak Khorramdin miał marzenie – zostać reżyserem. W tym celu wyjechał do Wielkiej Brytanii. Nie w głowie były mu jednak związki, a to było przyczyną ogromnej dezaprobaty w najbliższej rodzinie 47-latka.

Według jego ojca i matki decyzja o kawalerskim życiu syna była haniebna. Na irańskiej prowincji jest to nie lada wstyd i takie osoby czeka egzekucja. I to właśnie z powodu uchybienia “honorowi rodziny” zginął Khorramdin. Jego rodzice brutalnie zamordowali go, poćwiartowali i wyrzucili jego ciało w walizce i workach na śmieci.

Makabrycznego odkrycia dokonano w mieście Ektaban, na zachód od Teheranu. Przewodniczący sądu karnego w Teheranie powiedział, że ojciec reżysera przyznał się do podania synowi anestetyków, a następnie zamordowania go. Zarówno on, jak i jego żona zostali aresztowani. Rodzice nie uważają, że zrobili coś złego.

/o2.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!