Wiadomości

Wspierał ruch MeToo i bronił “praw kobiet”. A konkubinie groził, że ją zabije?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi redakcja Fox News popularny za Oceanem prawnik Eric Schneiderman jest oskarżany przez swoją byłą partnerkę, na łamach nowej książki, o znęcanie.

Schneiderman to były prokuratur generalny oraz lider opinii publicznej wspierający feministyczne i liberalne elity. Był przez lata politykiem Partii Demokratycznej. Tanya Selvaratnam, jego była dziewczyna, twierdzi iż groził jej że ją zabije.

„Zyskiwał uznanie w całym kraju jako postępowy bohater i kluczowy sojusznik ruchu„ Me Too ” – tak Selvaratnam opisuje swojego byłego chłopaka. Dodając, iż: „Czasami mówił, że jeśli zerwiemy, będzie musiał mnie zabić”. Selvaratnam napisała książkę o tym toksycznym związku. Co ciekawe, Schneiderman nagle zrezygnował ze stanowiska prokuratora generalnego w maju 2018 roku. Jak wspomina jego była dziewczyna zdecydowała się napisać książkę, gdy okazało się że nie tylko ona jest pokrzywdzona.

Nota bene Schneiderman miał ująć Tanyę swoim postępowym i feministycznym światopoglądem. Potem okazało się, że był wobec niej brutalny i ją obrażał.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!