Wiadomości

Wściekły atak Jońskiego i Lubnauer na łódzkiego kuratora oświaty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znana z zacietrzewienia posłanka i wiceprzewodnicząca klubu KO Katarzyna Lubnauer tym razem zaatakowała łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego i domaga się jego dymisji.

Łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski w czwartek był gościem programu „Rozmowy niedokończone”. Mówił tam o przygotowaniu szkół do zdalnego nauczania i powrocie dzieci do klas. W trakcie programu Wierzchowski stwierdził: „Jesteśmy na etapie wirusa, ale myślę, że ten wirus LGBT, wirus ideologii jest znacznie groźniejszy, bo to jest wirus dehumanizacji społeczeństwa”.

Między innymi w związku z tą wypowiedzią, poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński, dla którego ideologia LGBT jest niczym religia, której jest on fanatycznym wyznawcą, zwrócił się do szefa MEN o odwołanie kuratora z pełnionej funkcji.

Podobnie zareagowali także inni fanatyczni wyznawcy ideologii LGBT, w tym znana z ideologicznego zacietrzewienia i braku tolerancji dla osób wyznających inne aniżeli ona poglądy posłanka KO Katarzyna Lubnauer, która „przeprasza za wirusa Kuratora Wierzchowskiego”.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!