Polska Wiadomości

Wrocław: Ukraińcy w biały dzień zamordowali mężczyznę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj rano 27 stycznia br. w centrum Wrocławia dwóch dezerterów z Ukrainy pobiło na śmierć 21-letniego mężczyznę. Zostali zatrzymani przez policję.

Ukraińcy w biały dzień zamordowali człowieka w centrum miasta. Do bójki młodych ludzi doszło w sobotę wcześnie rano w centrum Wrocławia. Policja nie zdecydowała się na oficjalne ujawnienie narodowości sprawców. Tłumaczy się “dobrem śledztwa”.

-Dziś w godzinach porannych na wrocławskiej starówce doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Przebieg oraz szczegóły, w jakich doszło do tej tragicznej sytuacji, są teraz przedmiotem intensywnej pracy policjantów. Ich dotychczasowe działania doprowadziły do szybkiego ustalenia oraz zatrzymania dwóch obcokrajowców w wieku 23 lat biorących udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, której następstwem była śmierć człowieka – poinformowała st. asp. Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu.

Zatrzymani mężczyźni zostali już przesłuchani w obecności prokuratora. Z nieoficjalnych doniesień wiadomo, że zostali tymczasowo aresztowani.

NASZ KOMENTARZ: Polska powoli dogania Zachód pod względem braku bezpieczeństwa na ulicach. Różnica polega na tym, że u nas nie trzeba do tego murzyńskich i arabskich nachodźców. Wystarczą turańcy z Ukrainy.

Polecamy również: Gigantyczna skala pedofilii wśród protestanckich pastorów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!