Świat Wiadomości

Woke-terrorysta groził zestrzeleniem samolotu ze względu na białych ludzi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pasażer American Airlines, będący radykalnym zwolennikiem skrajnie lewicowej ideologii woke oraz ruchu BLM, wrzeszczał o „niebieskookich białych diabłach” i groził, że jeśli nie znikną mu z oczu, „zestrzeli ten samolot”.

Terrorysta groził zestrzeleniem samolotu ze względu na białych ludzi. Siejący nienawiść pasażer American Airlines, którego popisy można obejrzeć na zamieszczonym w sieci nagraniu, narzeka na „niebieskookie białe diabły” i grozi: „zestrzelę ten samolot z wami wszystkimi, skurwiele”.

Pasażer lotu 2506 American Airlines z miasta Tampa do Filadelfii, zidentyfikowany jako 29-letni Shail Patel z Florydy, został we wtorek wyprowadzony z samolotu i aresztowany. Co jednak najciekawsze, oskarżono go o… rzucanie antysemickich obelg pod adresem stewardessy.

Agresywny śniady mężczyzna miał przekrwione oczy i śmierdział alkoholem, a także krzyczał na innych pasażerów: „Pieprzone, niebieskookie białe diabły, zestrzelę ten samolot z wami wszystkimi, skurwiele” – wynika z oświadczenia kryminalnego policji.

Z relacji świadków wynika, że już po wejściu na pokład mężczyzna zachowywał się agresywnie, krzyczał i przeklinał pasażerów. Następnie wybryki Patela przybrały gwałtowny obrót, kiedy uderzył inną osobę w rękę i twarz oraz splunął na nią. „Próbuję dostać się do mojego kraju, a wy wszyscy utrudniacie mi dotarcie do mojego kraju” – krzyczał.

Zakłócenia spowodowały opóźnienie lotu o 30 minut, ponieważ wezwano policję, aby zajęła się uciążliwym podróżnym.

Patel przebywa w więzieniu hrabstwa Hillsboro i może wyjść z niego za kaucją w wysokości 2150 dolarów.

NASZ KOMENTARZ: Zachowanie tego śniadego delikwenta jest naturalną konsekwencją szerzenia skrajnie lewicowej ideologii woke, zgodnie z którą należy dokonać ludobójstwa białej rasy.

Polecamy również: Niemcy: nauczyciele zmuszają chrześcijańskich uczniów do udziału w Ramadanie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!