Europa Wiadomości

Włochy: Lider Forza Nuova o gwałcie na Polce: “To zupełnie tak, jakby zrobiono to naszej siostrze “

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

 We Włoszech skrzywdzono Polkę. To zupełnie tak, jakby zrobiono to naszej siostrze – komentuje tragiczne zdarzenie z weekendu przewodniczący Nowej Siły (Forza Nuova, FN), Roberto Fiore.

Forza Nuova jest zdecydowana uniemożliwić życie tym gwałcicielom, a wszystkim tym imigrantom którzy przez wyznawaną przez nich ich wiarę, nieucywilizowane i arogancję, uważają każdą europejską kobietę za łatwą zdobycz. Nasza walka z imigracją jest nieustępliwa. Właśnie w takich miastach, jak Rimini przeprowadzamy ciągle akcje skierowane przeciwko ich prymitywizmowi. Wspomnianej kobiecie i polskiemu narodowi poświęcamy następne miesiące zmagań, naszą energię i zaangażowanie!

Forza Nuova (FN, Nowa Siła) jest włoską partią narodowo-rewolucyjną. Założona została w Rzymie w 1997 r. przez Roberto Fiore (który nadal jest jej liderem) i Massimo Morsello, który wkrótce potem zmarł. FN współtworzy Europejski Front Narodowe z m.in greckim Złotym Świtem i francuskim Renouveau francais. Jej młodzieżowa odnoga to Lotta Studentesca

Źródło: medianarodowe.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!