Wiadomości

Władze Warszawy wywaliły 100 tys. złotych w błoto!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Plaża która powstała na Białołęce, po kilku tygodniach została zrównana z ziemią. Okazało się, że ratusz nie uzgodnił budowy plaży z Wodami Polskimi, a te zażądały natychmiastowej likwidacji inwestycji.

Plaża stała jedynie kilka tygodni. Została ona sfinansowana z Budżetu Obywatelskiego. Radny Marcin Korowaj przyznał, że jest to świetny pomysł, ale szereg błędów popełnił tutaj warszawski ratusz.

– Ratusz nie złożył stosownych dokumentów do Wód Polskich, te zażądały rozbiórki „plaży”. Aktualnie ratusz musi uzyskać potrzebne podpisy i papiery, aby inwestycja mogła znowu powrócić w to samo miejsce, które należy do Wód Polskich — podaje portal warszawawpigulce.pl.

– Pamiętacie słynną plażę? Świeżo wybudowany obiekt już niszczą koparki. To przebija nawet park z palet za milion złotych, bo tamten stał chociaż kilka miesięcy. Panie prezydencie Rafał Trzaskowski, co ma na celu takie marnowanie publicznych pieniędzy — napisał Marcin Korowaj, radny niezależny Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Stowarzyszenie Razem dla Białołęki.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!