Wiadomości

Winnicki odpowiada Kowalskiemu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lider Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, postanowił odpowiedzieć na zaczepki telewizji internetowej „Idź pod prąd”. Na swoim profilu na facebooku napisał:

 

Długo i z premedytacją milczałem na temat tego w co dał się wciągnąć nasz były kolega Marian Kowalski i co wyrabia w internecie w jego imieniu ekipa opętanego obsesją antykatolicką oraz antynarodową pana Chojeckiego.

Na zaczepki reagować więcej nie zamierzam, ale tę bzdurę po prostu trzeba skomentować: atak z paragrafu „w Chinach jest aborcja”, wymierzony w Ruch Narodowy i Grzegorza Brauna za to, że chcemy relacji Polski z tym państwem, sięgnął szczytów absurdu.

Idąc tym tokiem rozumowania każdy, kto chce relacji politycznych i gospodarczych z USA, Kanadą, Wielką Brytanią czy Francją jest nie tylko pro-aborcyjny, ale i „gej-frendli” 😉

Jedyną politykę oraz wymianę gospodarczą można by robić z krajami muzułmańskimi i niektórymi w Afryce oraz kilkoma w Ameryce Południowej.

W imię dawnej znajomości – Marian, naprawdę chcesz się pod takimi bzdurami podpisywać? Szkoda Cię, chłopie, na takie głupoty…

Tymczasem – bez odbioru.

 

Kiedyś obaj Panowie blisko ze sobą współpracowali, dziś wyraźnie nie jest im ze sobą po drodze…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!