Wiadomości

Wielkopolska: Policja znalazła pięć ciał. Wstępne ustalenia wskazują na wielokrotne morderstwo

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Przerażająca zbrodnia w Wielkopolsce.

W poniedziałek, 24 kwietnia, około godziny 20., w jednym z domów jednorodzinnych w Chodzieży przy ulicy Podgórnej znalezione zostało pięć ciał. Nie żyją cztery osoby dorosłe i kilkumiesięcznego dziecko. Policja prowadzi dochodzenie. Wstępne ustalenia wskazują na wielokrotne morderstwo. Przynajmniej część ofiar była skrępowana.

W poniedziałek, około godziny 20 w Chodzieży, w jednym z domów jednorodzinnych znalezione zostały ciała pięciu osób. Obecnie trwają czynności na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora. Jak dziennikarce Głosu Wielkopolskiego powiedziała rzecznik prasowa st. asp. Karolina Smardz-Dymek, dla dobra śledztwa policja nie ujawnia szczegółów. Potwierdziła jedynie, że zdarzenie miało miejsce.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o dwóch ciałach. Policja na miejscu znalazła jeszcze trzy. Były to cztery osoby dorosłe i jedno dziecko kilkumiesięczne – powiedziała K. Smardz-Dymek.

Jak się nieoficjalnie dowiedział portal tvn24.pl, policjanci ujawnili na parterze domu zwłoki mężczyzny (41 lat), jego żony (38 lat) z ustami zaklejonymi taśmą i związanymi nogami oraz w łóżku przykryte kołdrą ciało 4-miesiecznego niemowlęcia. Wszystkie osoby miały rany szyi, a w pobliżu zwłok leżał nóż. Ponadto na piętrze budynku ujawniono zwłoki mężczyzny (73 lata) i jego żony (72 lata) – również z ranami szyi. Na zapleczu domu ujawniono otwarte drzwi.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak podał – jak poinformowała “Gazeta Wyborcza” – że policję poinformowały osoby, które od kilku dni nie mogły się skontaktować z rodziną.

Obecnie trwają czynności na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora. Ulica jest obstawiona wozami policyjnymi, na miejscu jest także komendant Przemysław Kozioł. Ciągle słychać syreny, dojeżdżają nowe wozy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!