Wiadomości

Wielka bójka w Krośniewicach. Prawdopoodbnie pobili się Polacy i Ukraińcy, w ruch poszły maczety

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kutnowscy policjanci ustalają okoliczności wielkiej awantury, do jakiej doszło w sobotę wieczorem w Krośniewicach. Starło się tam ze sobą kilkadziesiąt osób, w tym prawdopodobnie obcokrajowcy. Mundurowi potwierdzają, że są osoby ranne – trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem w okolicach ulicy Kutnowskiej w Krośniewicach. Na miejsce wysłano kilka radiowozów policji, a także karetkę pogotowia ratunkowego.

– W sobotę około godziny 22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Krośniewice w centrum miasta doszło do konfliktu pomiędzy dużą grupą osób – powiedziała Panoramie mł. asp. Justyna Filipczak z KPP Kutno.

Jak dodaje, dwie osoby zostały poszkodowane i w związku z odniesionymi obrażeniami trafiły do szpitala w Kutnie. Policja na razie nie udziela informacji dotyczących narodowości osób biorących udział w bójce, a także innych szczegółów.

Według świadków, na skrzyżowaniu ul. Kutnowskiej i Toruńskiej, miało dojść do bójki z udziałem obcokrajowców – prawdopodobnie narodowości ukraińskiej – z kilkoma mieszkańcami Krośniewic. W ruch pójść miały nie tylko pięści, ale także niebezpieczne narzędzia takie jak maczety. Są to nieoficjalne informacje.

/panoramakutna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!