Wiadomości

Weganin ciężko pobił swoją dziewczynę, bo… śmierdziała boczkiem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwudziestosiedmioletni Christopher Ellam zgotował prawdziwe piekło pracującej w pubie 23-letniej Bethany Smith, której nie tylko zakazywał jedzenia produktów zwierzęcych, ale gdy wracała z pracy, wyzywał ją od „grubych wstrętnych suk” – to z powodu zapachu bekonu – i każąc jej natychmiast brać prysznic. Tak było przez cztery lata.

Choć on sam nie pracował, próbował zmusić ją do zmiany pracy. Na nic zdawały się tłumaczenia, że to ich jedyne źródło dochodu. Często wpadał w furię przy takich rozmowach.

– Z wściekłości chwycił czarno-czerwoną koronkową sukienkę, którą kupiłam na urodziny i zaczął ją niszczyć. Błagałam go, żeby tego nie robił, ale na nic się to zdało – opowiadała Bethany.

– Christopher złapał także dwie pary moich butów i sweter i zaczął je ciąć. Starał się, jak mógł, aby odizolować mnie od wszystkich – dodała.

Innym razem ciężko ją pobił.

– Złapał butelkę octu i walnął mnie nią w głowę. Później jeszcze kopał i bił. Upadłam na podłogę i zwinęłam się w kłębek, poduszką zakrywając twarz, próbując ją osłonić, ale to nie powstrzymało Christophera zadającego kolejne ciosy – opowiadała przed sądem.

Któregoś razu zwierzyła się ze wszystkiego koleżance, która namówiła ją, żeby poszła na policję. Mężczyzna został skazany przez brytyjski sąd na 200 godzin prac społecznych. Nie będzie także mógł zbliżać się do swojej ofiary. Opis rodzinnego dramatu wyszedł na jaw podczas rozprawy.

/metro.co.uk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!