Polska Wiadomości

Według OKO.press wyborcy Ruchu Narodowego i Korwina popierają związki homoseksualne…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Zwolennicy jednopłciowych związków partnerskich to już 56 proc. społeczeństwa. Rośnie też poparcie dla małżeństw gejów i lesbijek – ogółem wynosi 41 proc. Tylko w elektoracie PiS zwolenników związków partnerskich jest mniej niż ich przeciwników. Argument „społeczeństwo nie jest gotowe” już nie przejdzie. Co to może oznaczać w roku wyborczym? – pisze sympatyzujący z KOD portal OKO.press omawiając sondaż IPSOS wykonany dla tego medium.

Według tego badania, ponad połowa Polaków – 56 proc. chce przyznania homoseksualistom prawa do związków partnerskich. Rośnie też akceptacja dla “małżeństw” osób tej samej płci – ten postulat popiera 41 proc. ankietowanych. Polacy nie chcą jednak możliwości adopcji dzieci przez homoseksualistów – 77 proc. się temu sprzeciwia, a 18 proc. jest za.

Kuriozalnie brzmi ten fragment:

– Co ciekawe, wyborcy otwarcie homofobicznych ugrupowań – koalicji Korwin + Ruch Narodowy i Kukiz ’15 – są też na „tak” (53 proc. zgodziłaby się na związki).

Lewicowy portal zaznacza, że w porównaniu do poprzedniego, wykonanego w czerwcu 2017 roku, rośnie akceptacja dla związków homoseksualnych. Wtedy takie rozwiązania akceptowało 52 proc. społeczeństwa, a teraz jest to już 56 proc. badanych. Sondaż przeprowadzono w dniach 14-16 lutego metodą CATI na reprezentatywnej, liczącej 1004 osoby próbie.

Sondaż ten zdaje się pokazywać, że niestety nasilona promocja homoseksualizmu wylewająca się z mediów, nie pozostaje bez efektu w naszym kraju. Oczywiście, badania takie mogą służyć też do “urabiania” opinii publicznej, jednak powyższe wyniki są niezwykle alarmujące i zdają się być ostatnim dzwonkiem dla tych, którzy chcą uratować Polskę przed zalewem lewicowej ideologii.

Na dziwne wyliczenia zwraca uwagę socjolog polityki, Marcin Palade.

Co wy na to? wierzycie w rzetelność i i obiektywność owego “sondażu”? czekamy na wasze komentarze.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!