Wiadomości

Wąsik zgasił Ochojską: Za tragedie odpowiedzialni są wszyscy pożyteczni idioci i agenci. Pani też

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janina Ochojska nie przestaje pluć jadem nienawiści, której nagromadziły się w niej nieprzebrane ilości. Negatywne emocje wyładowuje w ostatnim czasie przede wszystkim na żołnierzach i funkcjonariuszach, którzy ofiarnie strzegą naszej granicy.

Wielokrotnie polskie służby informowały o atakach grup migrantów wspomaganych przez funkcjonariuszy reżimu Łukaszenki, niszczeniu zabezpieczeń granicznych i prowokacjach na granicy z Białorusią. By zapobiec nielegalnej migracji, na podlaskim odcinku granicy z Białorusią powstała wysoka na pięć metrów i długa na prawie 190 km zapora. Do jesieni ma być gotowe również zabezpieczenie elektroniczne, czyli system kamer i detektorów.

“Czy sądzicie, że unikniecie odpowiedzialności za śmierć młodych ludzi w lasach, za dzieci wywożone na druty, za zniszczenie puszczy oraz życia Podlasia?” – wypluwa z siebie Ochojska, która w swym zacietrzewieniu najwyraźniej kompletnie straciła kontakt z rzeczywistością. Celnie odpowiedział jej wiceminister Maciej Wąsik.

„Jesteśmy odpowiedzialni za ochronę polskiej granicy. A za tragedie odpowiedzialni są pchający imigrantów w stronę Europy: przemytnicy, służby Putina i Łukaszenki oraz wszyscy pożyteczni idioci i agenci wspierający Putina i Łukaszenkę po polskiej stronie. Pani też” – odpowiedział jej wiceminister.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!