Europa Wiadomości

W Wielkiej Brytanii mężczyzna postanowił, że… rozpocznie życie jako pies…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal nczas.com   Brytyjczyk Kaz James, który ogłosił, że… czuje się psem. W związku z tym zachowuje się jak zwierzę – je z miski, szczeka na ludzi. Gość jest ostro…daje „Daily Mail” Brytyjczyk Kaz James wykorzystuje specjalnie przygotowane kostiumy oraz zachowuje się jak zwykły burek. Lubi przy wszystkich jeść z miski, szczeka na innych ludzi. Jak się okazuje jest też autorytetem wśród ludzi, którym już odwaliło totalnie i zdecydowali się na pieskie życie

Wszytko przez to, że jest autorem książki „How to train a human pup” czyli po naszemu: Jak wytresować ludzkie szczenię. Z tego powodu jako literat i znawca tematu… jest często zapraszany do brytyjskiej telewizji.

Brytyjczyk uważa, że już w dzieciństwie zaczął czuć się jak pies, ale system wychowania tłumił jego prawdziwe skłonności. Według niego, dopiero, kiedy stał się dorosły i sam zaczął decydować o własnym życiu, mógł się spełnić totalnie. Został psem…

„Po raz pierwszy usłyszałem termin „bycia szczenięciem” od „szczeniaka”, którego poznałem online. Następnie poznałem inne „szczenięta” i nauczyłem się zupełnie nowego języka” – stwierdził.

„Nie jem przy stołach ludzi, kiedy idę do przyjaciół. Mogę być normalną osobą w restauracji. Jestem wyszkolony i potrafię radzić sobie z ludźmi, ale nie podoba mi się to. To sprawia, że ​​czuję się nieswojo” – wyjaśnia w jednym z wywiadów.

Jak się okazuje jego nowy styl na życie nie jest tani, bo ubiory psa kosztują po parę tysięcy funtów za jeden kostium.

„Posiadanie całego futra lub gumowego kostiumu twojej postaci to naprawdę wspaniałe doświadczenie. To daje mi szansę bycia najlepszą wersją siebie, kiedy wychodzę na dwór”– tłumaczy.

Mamy nadzieję, że przynajmniej jest szczepiony…

Czytaj też:

Urodził się jako kobieta, z czasem doszedł do tego, że jest mężczyzną, by w końcu zrozumieć, że jest psem

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!