Polska Wiadomości

W Warszawie trwa obława na mężczyznę oskarżonego o napaść na tle seksualnym

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal tvp.info warszawscy policjanci wydziału kryminalnego prowadzą dochodzenie w sprawie zmuszania do innej czynności seksualnej, którego miał dopuścić się młody mężczyzna. Z relacji poszkodowanej kobiety wynika, że napastnik miał wschodni akcent. Zebrane informacje pozwoliły funkcjonariuszom na sporządzenie portretu pamięciowego mężczyzny. Proszą o pilny kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

Mężczyzna w wieku około 25-30 lat pod koniec sierpnia miał zmusić kobietę do innej czynności seksualnej. Napastnik ma 175 cm wzrostu, krótkie, opadające na czoło włosy ciemny blond oraz średnią budowę ciała.

Z relacji pokrzywdzonej wynika, że miał wschodni akcent. W chwili przestępstwa był ubrany w koszulę w Kretę z podwiniętymi rękawami oraz ciemne, krótkie spodnie do kolan.

Kryminalni z mokotowskiej komendy policji proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego miejsca zamieszkania. Zgłoszenia można dokonać osobiście lub telefoniczne, dzwoniąc na numer Komendy Rejonowej Policji Warszawa II – (22) 603 25 03 – lub pisząc na adres [email protected].

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!