Świat Wiadomości

W USA założono obóz szkolący dzieci do przeprowadzania strzelanin w szkołach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal rp.pl z dokumentów sądowych wynika, że mężczyzna aresztowany na terenie prowizorycznego kompleksu na pustyni w stanie Nowy Meksyk szkolił dzieci do przeprowadzania strzelanin szkolnych – ustaliła agencja Associated Press. Dwa dni temu policja uratowała 11 niedożywionych dzieci, trzymanych w fatalnych warunkach.

Dzieci w wieku od 1 do 15 lat nie miały butów, ubrane były w szmaty i “wyglądały jak uchodźcy z Trzeciego Świata” – informowała policja.

W kompleksie, określonym jako “mała karawana, pokryta piaskiem, bez bieżącej wody i elektryczności”, oprócz dzieci, znajdowało się pięć dorosłych osób, w tym dwóch uzbrojonych mężczyzn.

Jeden z mężczyzn, zatrzymany z karabinem AR-15 i czterema pistoletami, był wcześniej poszukiwany w związku z podejrzeniem uprowadzenia swojego trzyletniego syna, ale chłopca nie było wśród znalezionej jedenastki. To właśnie jego poszukiwania doprowadziły do odkrycia karawany.

Na terenie koczowiska znaleziono jednak szczątki chłopca, prawdopodobnie kilkuletniego. Na razie nie wiadomo, czy są to zwłoki poszukiwanego trzyletniego Abdula.

Na razie nie są znane motywy dla, których mężczyźni szkolili dzieci do ataków. Macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!