Europa Wiadomości

W taki sposób propaganda gender dobiera się do dzieci…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu medianarodowe.com najnowszy, animowany teledysk bajki Blue’s Clues skierowany do małych dzieci wyjątkowo otwarcie promuje ideologię LGBT.

Ideologia LGBT coraz częściej trafia do najmłodszych dzieci. W najnowszym teledysku z animowanej serii Blue’s Clues pojawia się drag queen, niebinarne zwierzęta, jak i pary jednopłciowe. Wszystko to okraszone jest radosną muzyką i kolorowymi obrazkami. Drag queen Nina West zachęca dzieci do uczestnictwa w marszu równości wraz z różnymi barwnymi postaciami. Uczestnicy parady – na pozór zwykłe zwierzęta – są homoseksualni, transpłciowi a nawet niebinarni.

Odcinek został wyemitowany w ramach „miesiąca dumy” LGBT. „W piosence „The Ants Go Marching” animowana drag queen zachęca młodą publiczność do chwalenia rodziców gejów, lesbijek, panseksualistów, transpłciowych, niebinarnych i biseksualnych” – zauważa Post Millennial. Sama trzyma zaś mikrofon z uniesioną pięścią, symbolem ruchu Black Lives Matter. Z tekstu dowiadujemy się, iż „rodziny maszerują, hurra!”. „Ta rodzina ma dwie mamusie, tak dumnie się kochają! Maszerują z nami w Wielkiej Paradzie!” – śpiewa postać przebrana za kobietę. W całej piosence przewijają się flagi LGBT: flagi „interseksualności”, „pandeksualności”, „genderqueer” i wiele, wiele innych. Całość przedstawiona jest w miłej atmosferze radości, miłości i akceptacji. Kreskówka stanowi tylko jeden z licznych przykładów tego, jak LGBT kieruje swe przesłania do najmłodszych dzieci.

Źródło: medianarodowwe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!