Europa Islam Wiadomości

W Szwecji odwołano świąteczny koncert by (jak zwykle) nie urazić muzułmanów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com szwedzki, a może i największy na świecie świąteczny koncert „Oh Holy Night”, który tradycyjnie emitowany jest w szwedzkiej telewizji w Wigilię każdego roku, został odwołany, donosi SVT.

Jest to najprawdopodobniej kolejny przykład szwedzkiej tradycji, który będzie zlikwidowany, aby nie urazić migrantów, którzy nie mają za grosz tolerancji dla chrześcijańskich wierzeń i tradycji.

Wcześniejsze Szwedzi już zrobili wiele kroków w celu podlizania się przybyszom: umieścili kobietę w hidżabie w kalendarzu adwentowym, anulowali tradycyjny występ chórów studenckich w telewizji w Valborg w szwedzkie święto wiosny, dyrektorzy zabronili uczniom machania szwedzką flagą w dniu ukończenia szkoły.

W tym samym czasie intensywnie promowana jest kultura muzułmańska i bliskowschodnie tradycje.

W dzień przesilenia letniego (najważniejsze tradycyjne święto Szwecji) TV4 postanowiła pozwolić kobiecie w hidżabie nauczyć Szwedów, jak prawidłowo gotować kebab, ramadan obchodzony jest w publicznych imprezach w kilku szwedzkich miastach, a także w telewizji, władze dopuścili publicznie islamskie wezwanie do modlitwy przez Muezzinów, a jednocześnie zabraniają kościołom chrześcijańskim dzwonić w dzwony.

Niestety podobne rzeczy miały miejsce i nadal występują w całej Europie Zachodniej.

Europa Zachodnia, aby się uratować, musi przestać akceptować niszczenie kultury i cywilizacji już teraz. A może jest już za późno…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!