Wiadomości

W Szwecji będą instalować mikrofony, które pomogą wyłapywać wrzask gwałconych kobiet

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Szwecji policja instaluje mikrofony w imigranckich gettach, aby wyłapywać za ich pomocą głos krzyczących kobiet. To odpowiedź na narastającą w tym kraju falę gwałtów, która w następstwie masowego napływu muzułmańskich „uchodźców”stale się nasila.

Władze regionu sztokholmskiego zamierzają wykorzystywać zarówno kamery monitoringu, jak i detektory dźwięku, aby odczytywać „charakterystyczne” dźwięki, takie jak wybuchy, strzały, brzęk tłuczonego szkła oraz wrzask zaatakowanych kobiet.

„Wiem, że policja w Nowym Jorku od dawna z powodzeniem używa mikrofonów. Z tego, co wiem, władze policyjne po raz pierwszy otrzymały pozwolenie na zrobienie tego w Szwecji” – powiedział dziennikowi Svenska Dagbladet Joakim Söderström.

Na początek wdrożone ma to zostać w Järva, gdzie parada gejowska zorganizowana przez działaczy prawicy w celu ukazania nietolerancji muzułmanów została w zeszłym roku odwołana po tym, jak konserwatywnemu politykowi Milo Yiannopoulosowi zaczęto grozić śmiercią.

To kolejny krok po pojawieniu się kamer monitoringu, które zostały niedawno zainstalowane w dzielnicach zamieszkałych przez imigrantaów – w Rinkeby, Tensta i Husby.

Mikrofony w jakimś stopniu zastąpią funkcjonariuszy policji, jako że jedyny posterunek policji w Järva ma zostać zamknięty, podczas gdy liczba przestępstw na przedmieściach zamieszkałych przez imigrantów wciąż rośnie, a policjanci, strażacy i pracownicy pogotowia ratunkowego są tam rutynowo atakowani.

Liczba strzelanin, za którymi stoją gangi, wzrosła w Szwecji o 43% na przestrzeni ostatnich trzech lat, a liczba gwałtów wzrosła od zeszłego roku o 14% . Niedawna ankieta wykazała również, że połowa młodych kobiet w kraju czuje się niepewnie chodząc po ulicach.

Jak mówił niedawno szwedzki oficer policji, Peter Springare, zbrodnie, którymi się zajmował, takie jak gwałty, napady, przemoc wobec policji, przemyt narkotyków i morderstwa, były prawie wyłącznie popełniane przez kogoś o imieniu „Mahomet” lub jakimś podobnym, a sprawców niezmiennie pochodzili z Iraku, Turcji, Afganistanu, Somalii lub Syrii.

Liczba ataków na tle seksualnym na kobiety na festiwalach muzycznych w Szwecji wzrosła aż o 1000%, w odpowiedzi na co feministki i organizatorzy odpowiadają, aby pozbawić wszystkich mężczyzn prawa wstępu na tego rodzaju wydarzenia.

Ataki przy użyciu granatów stały się obecnie zjawiskiem powszechnym w szwedzkich dzielnicach zamieszkałych przez imigrantów, a zaledwie w ciągu 28 dni miało miejsce 16 silnych eksplozji.

Podczas gdy szwedzki rząd i jego agendy wydają się być bardzo zaniepokojone faktem, że mleko staje się symbolem radykalizacji rasistów, propaganda rekrutacyjna ISIS jest transmitowana w szwedzkich stacjach radiowych.

/infowars.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!