Wiadomości

W Portland biały mężczyzna pchnął nożem czarnego, ale protestów lewicy i BLM raczej nie będzie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Bojówkarz Antify, skazany za przestępstwo pedofil Blake David Hampe został aresztowany w sobotę we wczesnych godzinach rannych pod zarzutem ugodzenia nożem czarnego zwolennika Trumpa w Portland.

Zwolennik Trumpa i konserwatysta, który w mediach społecznościowych występuje pod pseudonimem Black Rebel, opublikował kilka aktualizacji dotyczących jego stanu z karetki i szpitala. W transmisji nadawanej na żywo twierdził, że Hampe prześladował go i jego grupę przyjaciół przez kilka przecznic w Portland, zanim go dźgnął.

Black Rebel oświadczył, że bojówkarze Antify ustalili jego tożsamość i opublikowali jego lokalizację w mediach społecznościowych, po czym radzili sobie nawzajem, aby na niego „uważali”.

„Ten nóż był wystarczająco długi. Dźgnął mnie, żebym mnie zabić” – powiedział Black Rebel, dodając, że zauważył Hampe`a, który był w grupie antifiarzy, podążającej za grupą przyjaciół przez kilka przecznic. W pewnym momencie zbliżył się do Hampe`a, aby zapytać go, dlaczego ich śledzi.

„Wszyscy byliśmy tam, czterej przyjaciele, starając się zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo w najlepszy możliwy sposób. Pomyślałem, że spróbuję załagodzić sytuację i po prostu porozmawiam – powiedział. – „Poszedłem tam, powiedziałem„ co słychać, kolego?” Wtedy został on ugodzony nożem.

Nagranie z aresztowania Hampe’a zostało przechwycone przez kilku fotoreporterów, w tym Garrison Davis, który zamieścił film przedstawiający aresztowanie go przez Biuro Policji Portland.

/thepostmillennial.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!