Wiadomości

W Parlamencie Europejskim życzenia bożonarodzeniowe niemile widziane

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Asystenci europosłów są namawiani, aby wpłynęli na członków Parlamentu Europejskiego, by ci nie wysyłali w tym roku życzeń bożonarodzeniowych – informuje portal dorzeczy.pl.

Asystenci członków Parlamentu Europejskiego otrzymują pocztą elektroniczną apel, by nie wysyłać życzeń z okazji Bożego Narodzenia. Jej autorem jest Adam Mouchtar, specjalny doradca polityczny PE.

W wiadomości zatytułowanej “Żadnych świątecznych życzeń”, Mouchtar zwraca się on do asystentów eurodeputowanych z prośbą, aby ci namówili ich do zrezygnowania z wysyłania życzeń z okazji Bożego Narodzenia. Mouchtar stwierdza wprost, że życzenia są “traktowane jak spam” i są uciążliwe.

“Jak zapewne zauważyliście, ten ostatni tydzień w Parlamencie Europejskim przed przerwą jest czasem dość intensywnej pracy. Czy mogę prosić o wyświadczenie nam wszystkim przysługi i prosić o rozmowę z eurodeputowanymi i przekonanie ich, by nie wysyłali nam wszystkim świątecznych życzeń? Wszyscy traktujemy je jak spam. Są one uciążliwe i nie sprawiają przyjemności. Dziękuję za współpracę” – pisze doradca PE.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!