Wiadomości

W Opolu Lubelskim znaleziono zwłoki kobiety z poderżniętym gardłem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ofiara to 27-letnia mieszkanka Opola Lubelskiego. Została znaleziona martwa w piątek rano, w kałuży krwi we własnym łóżku. Jak udało nam się ustalić kobieta miała poderżnięte gardło – informuje Kurier Lubelski.

W jednym z mieszkań w centrum Opola Lubelskiego znaleziono w piątek rano martwą młodą kobietę. Od razu było wiadome, że śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych, a policja ma do czynienia z brutalnym morderstwem.

– O śmierci kobiety dostaliśmy informacje w godzinach porannych. W mieszkaniu w Opolu Lubelskim znaleziono 27-letnią kobietę, mieszkankę tego miasta. Jej obrażenia pozwoliły nam wywnioskować , że w śmierć mogą być zamieszane osoby trzecie. Kobieta leżała zakrwawiona, we własnym łóżku – informuje asp. sztabowy Marcin Gentelman z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Zamordowana kobieta miała poderżnięte gardło. Nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim. Trwają czynności wyjaśniające śmierć kobiety. Technicy zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni – również materiał biologiczny, trwają przesłuchania sąsiadów i sprawdzanie otoczenia budynku.

– W tym przypadku możemy mówić o morderstwie ze szczególnym okrucieństwem. Wiemy już, że przyczyną śmierci było poderżnięte gardło. Kobieta miała też inne rany cięte. Więcej wyjaśni sekcja zwłok, która odbędzie się prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia – mówi prokurator Piotr Sitarski.

Został już zatrzymany główny podejrzany o morderstwo. Jest to 29-letni małżonek zabitej kobiety. Grożą mu zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

/kurierlubelski.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!