Europa Wiadomości

W niemieckiej telewizji pojawił się rasistowski skecz kpiący z białych ludzi (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nie od dziś wiadomo, że współczesne Niemcy wartości takie jak patriotyzm oraz pielęgnowanie własnej kultury traktują jako  przejaw rasizmu, ponieważ to w oczywisty sposób uderza w politykę migracyjną i zagraża planom likwidacji białej rasy w Europie. Nie bez przyczyny niemieckie media piszą, że Polska jest rasistowska – nasz kraj wyraźnie sprzeciwia się islamizacji, co zauważył na początku lipca Donald Trump.

Aby zrozumieć jak bardzo “postępowe” są Niemcy, wystarczy obejrzeć krótki materiał filmowy, który został wyprodukowany i wyemitowany przez nadawcę radiowo-telewizyjnego Südwestrundfunk (Southwest Broadcasting). Przedstawiono w nim Rezerwat Ariów, w którym żyje zagrożony wyginięciem gatunek białego człowieka. Na początku tego materiału lektor mówi, że imigracja i czynniki środowiskowe zagroziły populacji Ariów, dlatego powstał rezerwat, w którym będą mogli się rozmnażać. Zresztą na końcu pokazano scenę, w której mężczyzna rozmnażający się z białą kobietą wykonuje nazistowski salut.

Abstrachując od niedorzeczności całego skeczu niestety może się okazać, że wizja wyemitowana przez niemieckie media może byćprorocza, jeśli islamizacja naszego kontynentu będzie kontynuowana wraz z promowaniem mulktikulturalizmu.

Źródło: zmianynaziemi.pl

 

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!