Wiadomości

W Niemczech Turek zaatakował Polaka siekierą, nasz rodak jest w ciężkim stanie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niemiecki Bild poinformował, że wczoraj w godzinach popołudniowych, w Kerpen (miasto w zachodnich Niemczech – Nadrenia Północna – Westfalia) doszło do tragicznego w skutkach incydentu. Turek zaatakował siekierą swoją byłą przyjaciółkę i jej obecnego partnera – Polaka. Nasz rodak odniósł obrażenia zagrażające jego życiu. Oboje poszkodowani zostali odtransportowani helikopterem do szpitala.

Wczoraj ok. godziny 15:20 mężczyzna pochodzenia tureckiego zaatakował siekierą parę wychodzącą ze sklepu sieci Kaufland w niemieckim mieście Kerpen.

Według wstępnych ustaleń lokalnej Policji, szaleniec zaatakował swoją byłą partnerkę i jej obecnego polskiego przyjaciela. Tłem miała być zazdrość.

Dzisiaj, urodzony w Turcji mężczyzna stanie przed sądem, który podejmie decyzję ws. jego dalszego losu. Polak raniony podczas incydentu doznał bardzo poważnych obrażeń, które zagrażają jego życiu. Razem z poszkodowaną kobietą został odtransportowany helikopterem do szpitala.

Policja poinformowała, że skutki napaści tureckiego szaleńca mogłyby być znacznie poważniejsze, gdyby nie interwencja jednego z klientów sklepu, który uderzył napastnika wózkiem na zakupy.

/niezalezna.pl, bild.de/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!