Wiadomości

W Niemczech Syryjczycy i Afgańczycy zaatakowali wiejską dyskotekę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ubiegający się o azyl Syryjczycy i Afgańczycy, uzbrojeni w maczety, zaatakowali wiejską dyskotekę w małej niemieckiej wiosce w reakcji na wyrzucenie dwóch z nich przez bramkarza.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę we wsi Trebbin w Brandeburgii. Niemiecki tabloid Bild donosi, że grupa około 10 migrantów z maczetami próbowało wedrzeć się do budynku.

Bramkarz powiedział, że osoby ubiegające się o azyl próbowały poderżnąć mu gardło, ale zdołał ich odepchnąć i schronić się do środka, gdzie on i trzej inni koledzy trzymali zamknięte drzwi. W tym czasie imigranci napierali na nie, usiłując je sforsować.

„Odepchnąłem go przedramieniem. Upadł na drugiego, który również wyciągnął maczetę. Wykorzystaliśmy sekundy na wycofanie się i zamknięcie drzwi. Następnie napierali na drzwi. Najwyraźniej planowali się zemścić. W przeciwnym razie nie przynieśliby broni – opowiadał bramkarz.

Gdy imigranci próbowali roztrzaskać drewniane drzwi maczetami, odłamek prysnął w oko 25-letniego gościa, który w wyniku tego został zabrany na izbę przyjęć.

/bild.de, breibert.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!