Wiadomości

W Niemczech aresztowano imigranta pod zarzutem napaści na tle seksualnym na trzy kobiety oraz na kilka kóz i owiec

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niemiecka policja aresztowała 28-letniego imigranta z Erytrei za wielokrotne przestępstwa seksualne. Mężczyzna wcześniej celował w owce i kozy na farmie we Fryburgu, a ostatnio przerzucił się na kobiety – zarzucono mu bowiem seksualne napastowanie trzech kobiet.

Specjaliści kryminalni zajmujący się sprawą napaści na tle seksualnym z 11 maja bieżącego roku zauważyli, że próbki DNA można powiązać z kilkoma przypadkami ataków na tle seksualnym z wiosny 2017 roku, których ofiarą padły zwierzęta.

W maju br. 30-letnia kobieta została napadnięta przez mężczyznę, który próbował ją zgwałcić. Na szczęście uratował ją przejeżdżający rowerzysta.

12 czerwca miał miejsce kolejny atak. Tym razem napadnięta została 31-letnia kobieta. Doszło do gwałtu bądź próby gwałtu, jako że nie podano dalszych szczegółów.

Ostatnia napaść na tle seksualnym miała miejsce 1 lipca tego roku, a ofiarą mężczyzny padła 20-latka będąca w drodze do domu.

Departament Śledczy zidentyfikował domniemanego sprawcę, który został aresztowany. Ma on 28 lat i pochodzi z Erytrei. Pobrane od mężczyzny próbki DNA nie pozostawiają wątpliwości, że to on był sprawcą napaści na tle seksualnym z 11 maja oraz ataków na zwierzęta wiosną 2017 roku.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!