Wiadomości

W niedzielę z Warty nieopodal Obornik wyłowiono zwłoki mężczyzny. Czy to zaginiony student?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W niedzielę z Warty nieopodal Obornik wyłowiono zwłoki mężczyzny. Dziś mają odbyć się czynności śledczych, które pozwolą na zidentyfikowanie ciała. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji to zaginiony w połowie stycznia 19-letni student z Poznania Michał. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info, przy zwłokach odnaleziono dokumenty należące do zaginionego.

W niedzielę ok. 13 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w Warcie na wysokości Obornik mogą znajdować się ludzkie zwłoki.

Służby wyłowiły ciało mężczyzny, ale nie potwierdzają, że należą one do Michała, studenta, który zaginął w nocy 18 stycznia, po tym jak wszedł do jednego z klubów ze striptizem na poznańskim rynku.

Dziś odbędą się czynności identyfikacyjne z udziałem prokuratora – informuje portal tvp.info biuro prasowe wielkopolskiej policji. Poznańska prokuratura twierdzi, że pierwsze wyniki sekcji powinny pojawić się po południu. Sekcja zostanie przeprowadzona z udziałem rodziny zaginionego.

19-letni student Politechniki Poznańskiej zniknął, po tym jak na poznańskim rynku bawił się wraz z grupą znajomych. Wiadomo, że nastolatek wszedł do klubu ze striptizem. Później kamery monitoringu zarejestrowały go przy dworcu kolejowym i autobusowym.

W poszukiwaniach studenta brało udział kilkaset osób. Wykorzystano do nich drony i łodzie. Od kilku tygodni śledczy podejrzewali, że 19-latek mógł wpaść do Warty.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!