Europa Wiadomości

W Katalonii homoseksualiści starli się z imigrantami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com w Katalonii doszło do ostrego starcia imigrantów z Maghrebu z aktywistami LGTB. Na filmiku widać scenę bójki w takt muzyki towarzyszącej imprezie homoseksualistów, w dodatku na tle „tęczowej” flagi. Napastnicy mieli być uzbrojeni.

Do starcia doszło w Tarrasie (200 tys. mieszkańców). Sprawa nie trafiła na łamy mediów i została potraktowana jako zwykły uliczny incydent. Obydwie grupy są przecież pod specjalną ochroną medialną, a ujawnianie takich bójek nie służy sprawie „postępu”.

Tam, gdzie informację podawano, nie pojawiała się narodowość sprawców, ale wręcz sugerowano, że to efekt „mowy nienawiści” i homofobii „skrajnej prawicy” z partii Vox. Na Antena 3 przedstawiono bójkę jako atak na przechodnia, celem zabrania mu portfela i „komórki”. W TV3 mówiono o „grupie młodych ludzi”.

Posłuch partii Vox wśród Arabów z północnej Afryki to zjawisko zadziwiające. Zostawiając na boku żarty z manipulacji medialnej, filmik trafił jednak do internetu i wywołuje komentarze raczej mało przychylne dla rządzących w Hiszpanii lewaków. Niektórzy pisali o „dzikich ulicach” kraju.

 

Jeden z internautów napisał: Na Węgrzech czy w Polsce to ci się nie przytrafi. W niektórych rejonach Hiszpanii zmiana jest już nieodwracalna. Zastąpili nas ludźmi o barbarzyńskich zwyczajach”.

Jaja…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!