Świat Wiadomości

W Hollywood w ramach Świąt Bożego Narodzenia organizuje się zbiórkę dla organizacji promującej zabijanie nienarodzonych dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykański muzyk, Tony Thaxton ogłosił niedawno wielkie „Bożonarodzeniowe” show Feliz Navipod Feliz Navidad Variety Show, w którym mają wziąć udział głośne nazwiska Hollywood. Cel? Wsparcie finansowe dla organizacji Planned Parenthood, która finansuje w Stanach Zjednoczonych kliniki, gdzie zabijane są nienarodzone dzieci.

Wydarzenie odbędzie się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 18 grudnia, właśnie w Los Angeles. Kto weźmie w nim udział? Lista jest dość długa. Oficjalnie zgłosili się m.in. znana aktorka serialowa i filmowa Mandy Moore, popularna komik Aprli Richardson, Chris Sullivan (wystąpił m.in. w serialach „The Knick” oraz „Stranger Things”), czy Colin Hanks, który wystąpił m.in. w filmie „King Kong” czy głośnym serialu „Fargo”.

Planned Parenthood z pewnością ucieszy się z tak szeroko reklamowanej zbiórki „świątecznej”. Bilet wstępu na imprezę ma kosztować 15 dol.

Proaborcyjna organizacja jest wyjątkowo zamożna. Jak wynika z jej ubiegłorocznego raportu, przeprowadziła ponad 300 tys. aborcji (sic!) i zarobiła ponad pół miliarda dolarów. Pieniądze pochodziły m.in. z rządowych dotacji.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!