Wiadomości

W Berlinie policja zatrzymała osoby mające powiązania z zamachowcem, który przed rokiem wjechał w tłum na jarmarku bożonarodzeniowym

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja berlińska dokonała wczoraj wcześnie rano nalotu na siedem mieszkań, w których mieszkały osoby podejrzewane, iż powróciły z Syrii i mające powiązania z imigrantem, który w przed rokiem wjechał ciężarówką w tłum na Jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie.

Biuro prokuratora generalnego w Berlinie napisało na Twitterze, że „badane są ich wyjazdy na tereny kontrolowane przez ISIS” i że „trwają rewizje w różnych częściach miasta”.

Gazeta Bild twierdzi, że dokonano aresztowań osób, które niedawno powróciły z Syrii. Gazeta twierdzi ponadto, że aresztowani mieli powiązania z Anisem Amri, który zamordował 12 osób, kiedy przed rokiem wjechał ciężarówką w ludzi na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie.

Pod koniec października policja w Berlinie poinformowała, że ​​przeprowadziła kolejny udany nalot na nieruchomości będące własnością islamistów, przejmując broń i „duże ilości amunicji”.

/westmonster.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!