Wiadomości

W Austrii Afgańczyk wypchnął swoją dziewczynę przez okno

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w środę w wiedeńskiej dzielnicy Meidling: około godziny 13:30 19-letnia kobieta wypadła z okna na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy Siebertgasse. Młoda kobieta została ciężko ranna. Wszystko wskazuje na to, że to jej partner – 20-letni ubiegający się o azyl Afgańczyk – wypchnął ją z okna.

19-latka, który spadła z wysokości około ośmiu metrów, została zabrana do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Jej partner zaprzecza, iżby to on ją wypchnął, twierdzi, że był to wypadek. Wedle jego wersji, kobieta myła okno i wypadła. Policja z komisariatu przy Hohenberggasse postanowiła sprawdzić tę wersję i udała się na miejsce zdarzenia.

Tam znaleźli ślady świadczące, że doszło tam ostrego konfliktu. W mieszkaniu było sporo zniszczeń, zresztą młody mężczyzna również został mocno podrapany w okolicach klatki piersiowej. Wątpliwości śledczych wzmógł fakt, iż okna nie wykazywały oznak, by były myte. 20-latek został wobec tego aresztowany. Dochodzenie przejęło południowe biuro państwowego biura śledczego.

/krone.at/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!