Europa Wiadomości

Viktor Orban stwierdził, że “za trzydzieści lat aż 20 procent mieszkańców Europy wyznawać będzie islam”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl węgierski premier Viktor Orban przestrzega, że za trzydzieści lat aż 20 procent mieszkańców Europy wyznawać będzie islam! Orban wykluczył z tych pesymistycznych statystyk jedynie Rosję – kraj prowadzący, jego zdaniem, „inną politykę społeczną i migracyjną”.

Viktor Orban jest przekonany, że w roku 2050 w niektórych dużych zachodnioeuropejskich miastach wyznawcy Allaha będą wręcz dominować. Węgierski premier wiąże te prognozy z polityką multi-kulti i otwartością na imigrantów.

Wizję Orbana potwierdzają badania Pew Research Centre. Według instytutu za 30 lat Europę zamieszkiwać będzie 76 milionów muzułmanów. – Obecnie największym zagrożeniem jest globalna sieć zwolenników otwartego społeczeństwa, którzy dążą do zniesienia rządów narodowych. Tu zagrożeniem jest George Soros z jego nieograniczonymi zasobami finansowymi. Jego cele są jasne. Przyspieszając migrację, tworząc mieszane pochodzenie etniczne, oddajemy poszczególne kraje w ręce globalnej elity – uważa Orban.

Zdaniem Orbana jedyną nadzieją jest postawa Europy Środkowy-Wschodniej – regionu, który „niezmienne i konsekwentnie idzie swoja drogą”.

Węgierski premier dodał, że Zachód stracił swoją atrakcyjność w oczach mieszkańców Europy Środkowej. – Z kolei sposób, w jaki my organizujemy nasze życie, nie wydaje się już Europie Zachodniej słuszny i celowyMusimy konsekwentnie stać przy naszych pozycjach. Oni nie mogą nam niczego narzucać – zakończył szef węgierskiego rządu.

Zgadzacie się z ta pesymistyczną prognozą węgierskiego premiera?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!