Świat Wiadomości

USA: W studenckiej gazecie znalazł się artykuł nawołujący do mordowania białych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
W końcu listopada „The Washington Examiner” poinformował, że gazeta studencka na Texas State University opublikowała artykuł zatytułowany „Twoje DNA to obrzydliwość!” („Your DNA is an abomination”).

Autorem tego zjadliwie rasistowskiego eseju jest … kolorowy homoseksualista – dziecko uchodźców, twierdzący że spotkał w swoim życiu tylko tuzin białych ludzi, których uznałby za „przyzwoitych”. Dlatego bez ogródek wzywa do ludobójstwa:

– Mówiąc w kategoriach ontologicznych, śmierć białych będzie oznaczać wyzwolenie dla wszystkich … zaakceptujcie tę śmierć jako pierwszy krok w kierunku zdefiniowania siebie jako kogoś innego niż ciemięzca – pisze Rudy Martinez. – Do tego czasu, zapamiętajcie to – nienawidzę was, ponieważ nie powinniście istnieć. Jesteście zarówno aparatem ucisku na planecie, jak i pustką w której wszystkie inne kultury, spotykając was, umierają.

Gdy sprawa nabrała rozgłosu, rozszalała się wokół tematu burza. Donosiły o niej krajowe media, a dyskutowało o niej w mediach społecznościowych wielu internautów.

– Rasizm nie ma miejsca, jeżeli skierowany jest przeciw białym ludziom – napisała jedna z internautek.

Źródło: nowy.dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!