Świat Wiadomości

USA: W Seattle zatrudniono byłego stręczyciela by ten zajął się reformą policji…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portalsluzbywakcji.pl miasto Seattle zatrudniło byłego alfonsa, który został skazany za prowadzenie operacji prostytucji, w tym stręczycielstwa nieletnich dziewcząt, za 150 000 dolarów rocznej pensji, który obecnie posiada tytuł „Street Car”.

Według doniesień nowo zatrudniony, Andre Taylor, został zatrudniony przez miasto w celu świadczenia „wiedzy specjalistycznej i usług wsparcia” w zakresie deeskalacji, zaangażowania społeczności i alternatyw dla policji. ” Taylor powiedział:

„Uliczny car to osoba, która ma szczególnego geniusza na danym obszarze. Wiem, że określenie „uliczny car” jest dość prowokacyjne ”.

Taylor twierdzi, że rola ta przyniesie korzyści miastu i jego wysiłkom na rzecz społeczności. Powiedział również, że wymyślił ten tytuł, postępując zgodnie z praktyką byłego prezydenta Baracka Obamy polegającą na wyznaczaniu „carów” do zajmowania się różnymi obszarami zainteresowań, kiedy był w Białym Domu. Taylor powiedział:

„To powinno być ważne stanowisko, ponieważ mogłoby pomóc stłumić niektóre incydenty, które mają miejsce między społecznością a miastami”.

The New York Post poinformował, że Taylor po raz pierwszy znalazł rozgłos w Las Vegas, gdzie w 2000 roku został skazany na ponad pięć lat więzienia z odsiedział niewiele ponad rok. Niektóre dziewczyny, dla których był stręczycielem, były nieletnie. Taylor powiedział w filmie na YouTube:

„Urodziłem się na ulicy. Wychodzę z głębokiej ciemności ”.

To nie pierwszy raz, kiedy Seattle zapłaciło Taylorowi z pieniędzy podatników. Według doniesień organizacji Not This Time zapłacono mu w zeszłym roku 100 000 dolarów na sponsorowanie serii projektów społecznych zatytułowanych „Conversations with the Streets”.

Czy to się dzieje na prawdę?

Źródło: sluzbywakcji.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!