Wiadomości

USA: Uzbrojone czarne bojówki groziły białym kierowcom w Dzień Niepodległości (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal dzienniknarodowy.pl członkowie czarnej radykalnej milicji Not Fucking Around Coalition (Koalicja Nie Pierdolących Się, NFAC) zażądała zadośćuczynienia od białych kierowców podczas marszu protestacyjnego w Dzień Niepodległości. Działo się to w pobliżu Stone Mountain, gdzie mieści się płaskorzeźba na tej granitowej górze w mieście o tej samej nazwie (hrabstwo DeKalb) w stanie Georgia, na przedmieściach Atlanty (hrabstwo Fulton). Jest ona pomnikiem trzech prominentnych postaci Skonfederowanych Stanów Ameryki: prezydenta Jeffersona Davisa oraz generałów Roberta E. Lee i Thomasa Jacksona.

Bojówkarze ubrani w czarne stroje, uzbrojeni w karabiny, krzyczeli „Czarna Siła”. Na filmie widać członka czarnej milicji zbliżającego się do białego mężczyzny w swoim pojeździe i żądającego odszkodowania.

– Jesteśmy twoim najgorszym koszmarem, bracie – usłyszał kierowca. – Nie jesteśmy Black Lives Matter, nie jesteśmy tym badziewiem.

Kierowca nie wyglądał na zastraszonego i zapytał: „Kim jesteś?”

– Jesteśmy czarną milicją, twoim najgorszym koszmarem  – mówi uzbrojony czarny człowiek, oskarżając go o „gwałcenie, rabowanie i zabijanie” czarnych ludzi.

– Gdzie są nasze odszkodowania? – dodaje.

– Co ja ci kiedykolwiek zrobiłem? – zapytuje biały.

– To nie jest to, co zrobiłeś, tylko to, co zrobili twoi przodkowie – odpowiada członek milicji.

Kierowca macha ręką i mówi: „Nie będę się w to pakował”.

Czy USA czeka wojna rasowa?

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!