Świat Wiadomości

USA: Sąd oczyścił Kevina Spacey’ego z zarzutów molestowania młodego chłopaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak informuje portal onet.pl Kevin Spacey, dwukrotny zdobywca Oscara, został oczyszczony z zarzutów molestowania i naruszenia nietykalności cielesnej przed sądem w stanie Massachusetts. Aktor od początku nie przyznawał się do popełnienia tych czynów.

Sprawa dotyczyła oskarżenia o molestowanie seksualne 18-latka w barze w Massachusetts. Do zdarzenia miało dojść w lipcu 2016 r. w Nantucket. Prokuratorzy wycofali jednak oskarżenie.

Wcześniej prawnicy Spacey’ego nazwali zarzuty “jawnie fałszywymi” i oskarżyli rzekomo molestowanego mężczyznę o kłamstwo w nadziei na zarobienie pieniędzy na sprawie cywilnej przeciwko aktorowi.

Przypomnijmy, że Spacey był oskarżony o to,, że w lipcu 2016 roku upił i seksualnie napastował 18-latka, zatrudnionego w jednym z barów w Nantucket. Napastowany okazał się synem prezenterki telewizyjnej Heather Unruh, która powiedziała dziennikarzom, że Spacey po upiciu jej syna zaczął czynić mu awanse, rozpinając mu rozporek i dotykając genitaliów. Jej syn miał uciec z baru korzystając z okazji, gdy Spacey poszedł do łazienki.

Czy wierzycie w niewinność znanego aktora?

Źródło: onet.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!