Świat Wiadomości

USA: Mężczyzna na co dzień chodzący w pieluszce żali się, że nie może znaleźć pracy…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak się okazuje, głośne ostatnio w Polsce wybryki osób LGBT, których główną cechą jest uważanie się za osobę innej płci lub nawet “bezpłciową” to jeszcze nic. Można być np. dorosłym a uważać się za… niemowlaka.

28-letni mężczyzna ze stanu Zachodnia Wirginia, który przez cały dzień nosi pieluchy, mówi, że jego styl życia utrudnia mu znalezienie pracy. O jego przypadku pisze brytyjskie “Metro”.

Damien Turner jest częścią społeczności Adult Baby Diaper Lover (AB – Adult Baby – dorosłe niemowlaki, DL – Diaper Lover – miłośnicy pieluch) od 10 lat. W języku polskim zjawisko to nazywane jest infantylizmem parafilicznym (dawniej parafilię określano po prostu jako dewiację seksualną lub zboczenie seksualne), w którym pobudzenie erotyczne osiąga się poprzez odgrywanie ról z okresu niemowlęcego, takich jak noszenie pieluch, korzystanie ze smoczka i przebieranie się w dziecięce śpioszki.

Łagodna odmiana przyjmuje formę zabawy w „dorosłego niemowlaka”, polegającą na przebieraniu się w niemowlęce stroje oraz poddawanie się niemowlęcym czynnościom pielęgnacyjnym. Bardziej drastyczne formy to poddawanie się czynnościom sado-masochistycznym w strojach niemowlęcych (bicie „za karę” i inne formy upokarzania) oraz różnego rodzaju formy fetyszyzmu pieluchowego, które mogą już nie być związane z odgrywaniem roli „dorosłego niemowlaka”, lecz np. mieć charakter bardziej zbliżony do urofilii i koprofilii (w której zjadanie oraz kontakt z kałem własnym lub partnera jest źródłem podniecenia seksualnego). Wśród infantylistów parafilicznych występuje nadreprezentacja osób o orientacji seksualnej inna niż heteroseksualna. Zdecydowanie dominują tu homoseksualiści i biseksualiści. Zaznacza się też przewaga mężczyzn.

Wspomniany Damien Turner skarży się, że został zwolniony ze wszystkich swoich poprzednich prac i obecnie jest bezrobotny z powodu „bycia dziecinnym”.

– Zatrudnienie jest trudne. Ciągle znajduję je i tracę. Czasami moi pracodawcy znajdują moje zdjęcia w internecie lub po prostu nie mogą znieść faktu, że noszę pieluchę i zachowuję się dziecinnie w miejscu pracy – powiedział w wywiadzie dla Metro.co.uk.

Chociaż Damien stracił pracę, nigdy nie stronił od swojego stylu życia. Udostępnia chętnie swoje zdjęcia w pieluchach w mediach społecznościowych i robił to bez wahania przez ostatnie 10 lat. Co ciekawe, jego rodzice nie wydają się mieć problemu z jego stylem życia.

Tego jeszcze nie było…

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!