Świat Wiadomości

USA: Działacz Antify zaatakował zwolennika Donalda Trumpa, który okazał się być… zawodnikiem MMA (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com to nagranie krąży po Internecie od dłuższego czasu, jednak ciągle budzi niezwykłe emocje. Do zdarzenia doszło podczas demonstracji zwolenników Prezydenta USA Donalda Trumpa, który został oczywiście oprotestowany przez lewaków z Antify.

Uwidoczniony na nagraniu mężczyzna to Allen Pucket, były zawodnik MMA, który często bierze udział w protestach skrajnej prawicy lub dołącza się do manifestantów konserwatywnych. Organizuje też manifestacje, na których opowiada o wierze w Boga i piekle dla homosiów.

Kim jest Allen Pucket? – Nazywa się Allen Pucket. Jest jak sam mówi ulicznym kaznodzieją, fanem Jezusa. Na prawo od niego tylko ściana. Znany z wystąpień przeciwko antifie, aborcji, homosiom, lewakom i żydostwu. Trenował MMA – pisze na Twitterze dziennikarz nczas.com Adam Wojtasiewicz.

Pucket trenował MMA, wbrew informacji podanych na koncie Radka Kulety nie jest jednak byłym weteranem. W profesjonalnej formule stoczył jedynie 2 walki w ramach MMA. Jedną z nich wygrał, drugą przegrał – „karierę” zawiesił w 2013 roku.

jak wam się podoba?

 Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!