Wiadomości

Ukraiński żołnierz wystąpił z apelem do Jarosława Kaczyńskiego: “Jeżeli policja zatrzymuje jakichś chłopaków, Ukraińców…”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Media społecznościowe podbija nagranie ukraińskiego żołnierza, który zwrócił się z pewnym „apelem” do wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego. Oleksandr Mazur bowiem ma pomysł, co robić z tymi Ukraińcami, którzy coś „odpi…lą” w Polsce

– Jeżeli policja zatrzymuje jakichś chłopaków, Ukraińców, jak odpier…ają jakieś numery, chleją, krzyczą coś. To żadne mandaty. Proszę ich odprawić na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Parę razu tu jeb…e i już całe życie mu się pić nie będzie chciało — stwierdza w prostych żołnierskich słowach Mazur.

– I tak samo z Ukrainkami. Jak chodzą, tańczą, odpierdalają jakieś numery, to proszę też je odprawiać. Tutaj ręce też potrzebne. Żołnierze też chcą, aby im coś gotować. Jeżeli ktoś nie umie się zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to proszę bardzo odprawić go tutaj. Jeżeli ktoś głupek i nie zrozumiał, że wojna, to my tu bardzo szybko go wyszkolimy — zapewnia żołnierz.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!