Polska Wiadomości

Ukrainiec myślał, że jest u siebie i łamał przepisy drogowe na oczach policji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kierowca ukraińskiego autokaru znalazł się w oku policyjnej kamery i na własne życzenie przypłacił to mandatem i punktami karnymi. “Uchodźca” najwyraźniej bardzo się spieszył, bo wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych.

Ukrainiec łamał przepisy na oczach policji. Policjanci z tomaszowskiej drogówki zauważyli w miejscowości Tarnawatka na DK 17  autokar marki Mercedes, którego kierowca wyraźnie nie zwracał uwagi na przepisy ruchu drogowego. W niektórych przypadkach dyskusja na temat nagrań policyjnym rejestratorem wideo bywa zasadna, jednak nie tym razem. Kierujący autobusem Ukrainiec ewidentnie zapomniał, że jego także obowiązują przepisy ruchu drogowego.

Policjanci zatrzymali kierującego autokarem 52-letniego “uchodźcę”, który na krajowej siedemnastce wyprzedzał na skrzyżowaniu, a następnie na przejściu dla pieszych. Za tak rażące naruszenia został ukarany mandatami karnymi o łącznej wysokości 2 500 zł, a na jego konto wpłynęło 25 punktów karnych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane na video rejestratorze.

Nagranie z interwencji można obejrzeć tutaj.

NASZ KOMENTARZ: Jak zwykle w takich sytuacjach wnosimy o wydalenie krewkiego Ukraińca do jego ojczyzny. Tam będzie mógł wykazać się brawurową jazdą dostarczając swoim rodakom zaopatrzenie na front. Bez wątpienia siły zbrojne Ukrainy potrzebują takich kierowców.

Polecamy również: Polska wypłaci nachodźcom ogromne zasiłki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!