Świat Wiadomości

Ujawniono nagranie z spotkania Planned Parenthood, na którym jej działacze przyznają się do mordowania nienarodzonych dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na serwisie You Tube, a dokładnie na koncie portalu Lefe Site News. pojawiło się nagranie ukazujące kompromitujące aborcjonistów wypowiedzi podczas konferencji Narodowej Federacji Aborcji.    Osoby parające się zbrodniczym procederem mówiły o wyrywaniu główek dziecka z organizmu matki i przyznawały, że aborcja to zabójstwo. Decyzja You Tube może wiązać się z żądaniem sędziego nakazującym usunięcie linków do filmu. Jednak, jak twierdzą obrońcy życia, nakaz nie został skierowany bezpośrednio do You Tube.

 

Nagrana Lisa Harris, medyczna dyrektor Planned Parenthood w stanie Michigan mówiła o przypadkach aborcji w ostatnim okresie życia płodowego. O sytuacjach takich jak konieczność usuwania siłą główek dziecka z organizmu matki. Zdarza się bowiem, że głowy te w nim utkną i trzeba użyć specjalnych narzędzi do ich usunięcia.

Nasze historie nie zdarzają się raczej w retoryce i dyskursie pro-choice – powiedziała wywołując salwy śmiechu zgromadzonej na konferencji Narodowej Federacji Aborcji widowni. Dodała, że nie ma sensu, by zwolennicy aborcji dłużej ukrywali, że chodzi tu o morderstwo osoby ludzkiej i że akt ten wiąże się z przemocą.

Podczas nagrania Ann Schutt-Aine opowiada także o aborcji przez częściowy poród. Mówi o konieczności używania niekiedy dwóch zestawów szczypców i o swoim strachu związanym z wykonywaniem tej procedury.

Usunięcie kopii nagrania z prowadzonego przez portal Life Site News konta na You Tube nastąpiło w odpowiedzi na nakaz federalnego sędziego Williama Orricka z Kalifornii, podały w piątek media. Na wniosek Narodowej Federacji Aborcji nakazał on usunięcie wszelkich odnośników do linków prowadzących do nagrania opublikowanego pierwotnie (w czwartek) na stronie Center for Medical Progress. Portal Life Site News zwraca uwagę, że rozkaz sędziego nie dotyczył bezpośrednio You Tube. Serwis wykazał się więc nadgorliwością. Kłóci się z ona głoszoną przez „YT misją dania każdemu głosu” i deklarowaną wiarą w łatwy i wolny dostęp do informacji, w tym tych o dziejących się na świecie wydarzeniach.

Sędzia William Orick nakazał także autorowi nagrania, Davidowi Daleidenowi stawić się przed sądem 14 czerwca. Grozi mu areszt za nielegalne jakoby ujawnienie nagrania. Działacz pro-life jest oskarżony przez aborcjonistów łącznie o 15 przestępstw, związanych z naruszeniem prawa przy pozyskiwaniu i publikowaniu materiałów kompromitujących organizacje zabijające dzieci. Prawnicy Davida Daleidena zwracają uwagę, że dążenie do ukarania go kłóci się z gwarantującą wolność wypowiedzi pierwszą Poprawką do Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

Kopia filmu pozostaje dostępna na profilu Life Site News na Facebooku. Jednak wskutek ograniczeń nałożonych przez FB nie można go promować jako reklamy. Utrudnia to dotarcie do szerszego kręgu odbiorców. Redakcja portalu opublikowała także kopię filmu na facebookowej stronie „Another Boy” poświęconej rozwojowi organów dziecka w ostatniej fazie ciąży. W tym przypadku film został usunięty. Także inni obrońcy życia umieścili kopię filmu na Facebooku oraz Instagramie.

 

Źródła: lifesitenews.com / washingtontimes.com/ pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!