Wiadomości

Tysiące osób podpisały się pod petycją przeciwko homoseksualnej indoktrynacji w ZHP

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wyrażam sprzeciw wobec promocji homoseksualizmu, biseksualizmu, transseksualizmu i innych dewiacji wśród dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego – tak rozpoczyna się petycja Centrum Życia i Rodziny przeciw promowaniu homoseksualizmu oraz seksualizacji dzieci i młodzieży przez broszurę wydaną przez władzę ZHP. Petycję podpisało już prawie 17 tysięcy osób.

„Godność i wartość człowieka nie są zależne od jego orientacji seksualnej. Jako harcerze mamy obowiązek szanować osoby, które są homo- lub biseksualne. Tacy ludzie również angażują się w ruch harcerski” – czytamy w broszurze „Sytuacje intymne w pracy wychowawczej”, którą wydały władze ZHP.

Po protestach władze ZHP zrezygnowały z broszury. Niestety nie zrezygnowano z zasady, że homoseksualiści mogą być członkami harcerstwa i mają prawo pełnić w nim kierownicze funkcje. To powinno ostatecznie przekonać rodziców, żeby nie posyłali tam swoich dzieci, bo wbrew pierwotnym założeniom harcerstwo nie ukształtuje w nich pozytywnych cech.

„ZHP – zagrożone wartości” – to tytuł konferencji prasowej jaka odbyła się w siedzibie Centrum Życia i Rodziny.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!