Polska Wiadomości

TVP i TVN nie podają narodowości osobnika, który zabił Polkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Funkcjonariusze zatrzymali pijanego 24-letniego kierowcę samochodu, który uciekając przed kontrolą potrącił ze skutkiem śmiertelnym 21-letnią Polkę. Kierowca jest obywatelem Ukrainy w wieku poborowym.

TVP i TVN nie podają narodowości osobnika, który zabił Polkę. Według “Gazety Wrocławskiej”, Był to młody, zdrowy Ukrainiec, który uciekł z kraju przed branką na front. Informacji tej nie podają w swoim przekazie medialnym największe stacje w Polsce: TVPInfo i TVN24. Również notka prasowa policji pomija pochodzenie sprawcy. Jak widzimy, polityczna poprawność znana do tej pory z zachodniej Europy, wchodzi do Polski na bezczelnego. Cenzurze wspólnie patronują media rządowe i nierządne, które na codzień udają antagonistów.

Nagranie z potrącenia można obejrzeć np. tutaj:

Policja wprawdzie ujawniła zdjęcie zatrzymanego Ukraińca w wieku poborowym, jednak zasłoniła jego twarz. Co więcej, zasłoniła też tatuaż, który nosi na nodze. Możemy tylko domniemywać, czy chodzi o hitlerowską swastykę, czy jakiś symbol banderowski.

TVP

Sprawcy grozi do 12 lat więzienia, jednak niedawno doszło do sytuacji, w której Ukrainiec nie trafi do więzienia do ataku przy użyciu noża na policjantów. Co więcej, zamiast tego skierowano go na odwyk. Są równi i równiejsi, więc być może i tym razem pijany, ukraiński przestępca uniknie kary.

Polecamy również: Działacz mniejszości niemieckiej nasłał na Polaka zbirów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!